HMR SYSTEM MENU

  • Projekty, dodávky, montáže a servis

    SILNOPROUDÝCH
    ELEKTROINSTALACÍ

KONTAKTUJTE NÁS

Chcete si objednat naše služby nebo vytvořit nezávaznou cenovou kalkulaci?

PROVOZOVNA

HMR system, s.r.o.
Pelhřimovská 2/1071
140 00 Praha 4


info@hmr.cz
+420 241 402 168-9
+420 241 402 167

SÍDLO SPOLEČNOSTI

HMR system, s.r.o.
Škvorecká 1933/1, Praha 10

IČO: 256 856 86
DIČ: CZ 256 856 86

+ SAT -
  • Jednatelé společnosti

    Jan Knobloch
    +420 608 261 205
    jan.knobloch@hmr.cz
    Jan Zástěra
    +420 608 261 998
    jan.zastera@hmr.cz
  • Účetní oddělení

    Alla Platilová
    +420 608 300 353
    platilova@hmr.cz
  • Projekce

    Ing. Aleš Dragoun
    +420 724 591 245
    dragoun@hmr.cz
    Jaroslava Siegelová
    +420 602 456 848
    siegelova@hmr.cz
  • Fotovoltaické systémy

    David Polouček
    +420 608 261 241
    poloucek@hmr.cz
  • Technický manažer

    Jiří Gregor
    +420 775 298 840
    gregor@hmr.cz
  • Inteligentní elektroinstalace

    Jan Knobloch jr.
    +420 602 321 377
    knobloch@hmr.cz
  • Požární technik

    Pavel Soukup
    +420 603 588 156
    soukup@hmr.cz
  • Revizní technik

    Michal Deutschman
    +420 605 246 474
    deutschman@hmr.cz
  • Realizace zakázek

    Michal Synek
    +420 608 261 253
    synek@hmr.cz
  • Servis

    Marcel Poliak
    +420 608 261 079
    poliak@hmr.cz
  • Nákup a logistika

    Jan Komínek
    +420 608 261 289
    sklad@hmr.cz

NAŠI
KLIENTI